• Ново
DistinctInk Јасно Shockproof Хибрид Случај за iPhone 13 Мини (5.4 Екран) - TPU Браник, Акрилик Назад, Калено Стакло Екран Заштитник - Океански Бран Зајдисонце

DistinctInk Јасно Shockproof Хибрид Случај за iPhone 13 Мини (5.4 Екран) - TPU Браник, Акрилик Назад, Калено

DEN 333.12
Залиха

Износ

Флексибилни TPU пластичен браник обезбедува шок доказ за заштита на рабовите на вашиот уред, додека тешко акрилик назад држи на задната страна на вашиот уред нула бесплатно!.ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА - Distinct Ink обезбедува доживотна гаранција на случај себе, како и на печатени дизајн!.7 унци, па тоа се лизга лесно во вашиот џеб и нема да тежина на вас долу!Вклучени калено стакло екран заштитник држи вашиот екран безбедни од гребнатини, чипс и пукнатини.Мала ТЕЖИНА И ЗДРАВ ХИБРИД ИЗГРАДБА – Тенок, солиден, еден-парче случај штити вашиот i Phone 13 МИНИ (5.4 инчи дебела и тегови само 0.Независно движат копчето опфаќа обезбеди лесен операција на сите копчиња на вашиот уред.4" Екран) Distinct Ink Јасно Shockproof Случај со Океански Бран Зајдисонце Дизајн.4" Екран) - Јасно Shockproof случај со Distinct Ink обезбедува целосна заштита за секоја површина на вашиот i Phone!Нашите лесен и здрав, хибридни дизајн обезбедува најдобра можна заштита за секој дел од вашиот телефон без додавање на вишок на телесната тежина или рефус!Едно парче, тенок одговара случај е само 0.Нашите уникатни, custom графика дизајнирана и отпечатена во право тука во сад.4" Екран) од испакнатини, модринки и гребнатинки.4 инчи дебела - слајдови лесно во вашиот џеб без создавање на булбус!.Изберете дизајн кој е во право за вас, да печатат директно на грбот на случај со користење на нашите посебен процес што нема да кора, нула или исчезнат.НЕМА ДА ТЕЖАТ ЌЕ НАДОЛУ – Само 0.ОКЕАНОТ ТЕМАТСКИТЕ - Обичај Печатени i Phone 13 МИНИ (5.На доживотна гаранција ги покрива случај себе, како и на печатени дизајн!.

Декларирани својства

Најдобри предлози