• Ново
XCMD2110L2, Вклучете се Ограничи Н. К./Н. В. DPST Врвот Клипот Конектор 1.5 А 240VAC 250VDC 8.5 N Линеарна Завртка Планината

XCMD2110L2, Вклучете се Ограничи Н. К./Н. В. DPST Врвот Клипот Конектор 1.5 А 240VAC 250VDC 8.5 N Линеарна

DEN 2805.12
Залиха

Износ

Набавувач : Schneider-Telemacanique Дел No : XCMD2110 L2 Ro HS : Нема HTS : 8536509055 COO : MX ECCN : EAR99 Снабдувач Стандарден Пакет : 1 Тип : N/A Actuator Стил : Топ Клипот Пол Фрли Конфигурација : DPST Switch Конфигурација : N. O./N. C. Оперативни Сила : 8.5(Min) N Димензија : N/A Максимална Тековната Оценка : [email protected] VAC Терминал Напишете : Конектор NEMA Стандард, како Комплет Оценка : N/A Тело Ориентација : Директно Единица Мерка : По Секоја Погледнете Повеќе.

Декларирани својства

Најдобри предлози