• Ново
CDQYA Кујна, Десктоп корпата за Ѓубре, Мали Пластични корпата за Ѓубре, Креативни Симпатична корпата за Ѓубре со Капак (Боја : A)

CDQYA Кујна, Десктоп корпата за Ѓубре, Мали Пластични корпата за Ѓубре, Креативни Симпатична корпата за Ѓубре

DEN 2817.36
Залиха

Износ

Карактеристики : еколошки PP материјал, удобно да го допрам, еколошки, без мирис и лесно да се чисти; мали и слатки, слободно да се движат, не треба да се превиткуваат да се фрли ѓубрето, труд-за заштеда на енергија и удобен.

Декларирани својства

Најдобри предлози