• Ново
DXM 2pcs на Задните Сопирачки, ПРЕДВОДЕНА Магла Светлина Рефлектор Светилка Собранието Одговара За Компатибилен Со Toyota, C-HR CHR -2018Accessories

DXM 2pcs на Задните Сопирачки, ПРЕДВОДЕНА Магла Светлина Рефлектор Светилка Собранието Одговара За Компатибилен

DEN 1068.00
Залиха

Износ

1. 100% нов со добар квалитет. 2. Црвено светло 30% осветленост кога се вози, 100% осветленост кога сопирање, бела светлина, може да се connnect да се претвори сигнал. 3. Лесна инсталација со 4 жици. 4. Стабилни карактеристики, висока сигурност. 2 парчиња Задна Кочница LED Магла Светлина Рефлектор Светилка Собранието Одговара За Toyota, C-HR CHR 2016-2019 Производ Specifications Condition : 100% new Color : Јасно Lens Material : Пластични + LEDSize : Како слика shows Lighting Ефект : Црвено & White Position : Задниот дел, Lower Terminal : 4 Wire Item се вклучени : 1 x Пар на Задните Сопирачки, Light Compatible Со : Одговара За Тојота CHR 2016-2019 This Е Резервни Замена на Објектот, Но Не и Genuine Note : 1) Сите димензии се мери со рака, може да бидат мали отстапувања.2) Боја може да се разликува малку поради боја поставката на секој поединец да го следи.Производ Description Product Димензија : Функција : 1) 100% нов со добар квалитет.2) Црвеното светло од 30% осветленост кога се вози, 100% осветленост кога сопирање, бела светлина, може да се connnect да се претвори сигнал. 3) Лесен за инсталација со 4 жици.4) Стабилни карактеристики, висока сигурност.

Декларирани својства

Најдобри предлози