• Ново
Beaupretty 20pcs Лице Создателот Плоча за Обновливи Кал Создателот Коцки Изработка на Калапи Лицето Алатки за Жени, Девојки

Beaupretty 20pcs Лице Создателот Плоча за Обновливи Кал Создателот Коцки Изработка на Калапи Лицето Алатки

DEN 2068.80
Залиха

Износ

Лесен и едноставен за употреба, заштедите вашето време и напори.На практичен и убав изглед направи добар дар избор.Лесен да се направи на лицето себе, донесе повеќе гости.Производот е деликатна outlook - Можете да го користите како подарок за вашите пријатели кои сакаат лицето да се грижат.Овој вид на лицето DIY мувла е направен со премиум материјал за долготрајна употреба.На практичен и убав изглед направи добар дар избор - Лесен и едноставен за употреба, заштедите вашето време и напори.На производот е добар избор за нега на кожата и така натаму, без разлика што се шминка почетник или професионална - лесен да се направи на лицето себе, донесе повеќе гости.Производот е деликатна outlook.Можете да го користите како подарок за вашите пријатели кои сакаат лицето да се грижат.Компактна големина, преносни и светлина, лесно да ги носите.Со одлична занает, сите инцизија се прецизни, ќе ви помогне да се направи совршен лице.

Декларирани својства

Најдобри предлози