• Ново
Lucosr Над Вратата Кука 1PC Вратата Закачалка Кука Челик Слободни Удирање Кабинет Вратата Без Трага Облека Кука Вратата Задниот Ѕид Монтирани Куки Вратата Закачалка

Lucosr Над Вратата Кука 1PC Вратата Закачалка Кука Челик Слободни Удирање Кабинет Вратата Без Трага Облека

DEN 1249.20
Залиха

Износ

Оваа кука е направен од најдобрите материјал од цврста нерѓосувачки челик и метал е здрав и мазна, така што нема да финтата ткаенина или материјал.Нашите куки се од висок квалитет, силна, цврста, и имаат единствена, рационализација, модерен дизајн.Влага доказ и прашина-доказ, силна товарот капацитет, може да се откажам тешки предмети во влажна средина, стабилна и не паѓа. 100% сосема нов и висок квалитет.Не само што е дизајн на чисти и едноставни, но тоа е лесно да се закачи на ѕид или на врата.Добредојдовте на нашиот продавница, ние сме биле ангажирани во хардвер бизнис за околу 20 години,исто Така работи во e-commerce поле за околу 6 години,Ние сме биле посветени да обезбеди клиенти на добри производи и услуги.Продавница со мотор од почеток до крај.За било какви прашања, ве Молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас.Оваа кука е направен од најдобрите материјал од цврста нерѓосувачки челик и метал е здрав и мазна, така што нема да финтата ткаенина или материјал.Нашите куки се од висок квалитет, силна, цврста, и имаат единствена, рационализација, модерен дизајн.Влага доказ и прашина-доказ, силна товарот капацитет, може да се откажам тешки предмети во влажна средина, стабилна и не паѓа.Лесно да се соберат, исто така, монтажни и еднократно.Вратата Закачалка Кука Челик Слободни Удирање Кабинет Вратата Без Трага Облека Кука Вратата Задниот Ѕид Монтирани Куки.Белешки : 1. Вистински производ во боја може да отстапува од фото поради светлина.2. Можеби постои мало отстапување во мерењето на производот.

Декларирани својства

Најдобри предлози