• Ново
Сопствени Телефонски Случај за iPhone 11 12 13 Про Max X Xr Xs Max, Кориснички Дизајн Покрие со Семејството Фото Shockproof & Анти-Нула Јасно TPU Маска,Подароци за Роденден на Божиќ Вљу

Сопствени Телефонски Случај за iPhone 11 12 13 Про Max X Xr Xs Max, Кориснички Дизајн Покрие со Семејството

DEN 239.04
Залиха

Износ

Можете да ги менувате големината и положбата на фотографии според ефект што сакате. 【ПОЈАСНА&НЕ ИСЧЕЗНАТ】Напредно 3d термо-технологија на печатење процес носи поголеми и побогати репродукција на боите, анти-нула и никогаш нема да згаснат. 【КАКО ДА СЕ ПРИЛАГОДИТЕ】 1.Опис на производот : Посебни Карактеристики : ✔TPU + PC = Двоен Слој за Заштита на Предната Маска може да се заштити вашиот телефон, камера и екран со супериорна ефикасност✔Целосно Заштитен : Нашиот моќен телефон случај обезбедува повеќе заштита за вашиот телефон : пад заштита, прашина заштита, екран заштита, нула заштита и вода-бесплатен (дожд, пот, вода капки, итн) ✔Непотиснат Пристап : Прецизност cutouts се овозможи директна, лесен пристап до пристаништата, камера, аудио, копчиња, и сите функции на вашиот phone Package се вклучени : 1x Телефон Случај.Најдобар подарок за сите луѓе што ќе љубов.Персоналните прилагодено случај за i Phone 13,13 Про,13 Про Max, 12, 12 Про, 12 Про Max,11,11 Про,Про 11 Max, Xs, Xs Max, Xr телефон случај.Ние по се побрза испорака и сигурен по-продажбата на услугата.Ве молиме да испратите јасна слика,Ако испратите некоја слика со ниска резолуција, резултатот секогаш ќе бидат замаглени поради истегнување на детали.Ако имате било какви прашања во текот на или купување на, ве молиме слободно да контактирате со нас и ние ќе ви помогнат веднаш. Кликнете Прилагодите сега.【СПОМЕНИ ЗАСЕКОГАШ】Испратите вашата омилена фотографија, ние може да се печати било прилагодено на слики, графика, текст или логоа.се испечатени на телефонот случај и да стане вашиот уникатен iphone случај.Нашата комплетна ергономски дизајн создава удобно, лесно пристапна да притиснете на копчињата, додека акција заштита на вашиот телефон од влијанија и подобрување на страна влечење за совршена контрола во вашите раце.

Декларирани својства

Најдобри предлози