• Ново
Олимп S720 Microcassette Авто Обратна Снимач

Олимп S720 Microcassette Авто Обратна Снимач

DEN 6030.72
Залиха

Износ

Гласот Се Активира.Авто исклучи / Авто Обратна.Двојна Лента Брзина.Микрофон Чувствителност Селектор.Брза Репродукција.Лесен Пристап Забелешка преземање Pearlcorder S720 со Гласовна Активира и што е најважно Авто Обратна & Auto исклучи.

Декларирани својства

Најдобри предлози