• Ново
Туш Завеса Лагер Сет со 12 Прстени за Када Тешки Дома Декоративни Туш Завеса 72x72 Инчи Ѕвездена Ноќ

Туш Завеса Лагер Сет со 12 Прстени за Када Тешки Дома Декоративни Туш Завеса 72x72 Инчи Ѕвездена Ноќ

DEN 623.52
Залиха

Износ

Мултифункционален : Спречување на вода за прскање од јавните до местото надвор од туш за време на туш, па како да се посебно на влажни и суви; играат оклопна улога за лице во туш, како што се кампување, спа третман; исто така, може да се користи како завеса. На високо-квалитетна технологија на печатење прави модели и бои, многу јасно и lifelike, и целиот туш завеса поставата е многу убава, која може да се користи како украс на бањата кадата да се направи стил изјава.Тоа се суши брзо после туширање за да се задржи туш и тоалет сува и удобно.Јас може да ви обезбеди со целосна наплата или ви испрати нова.Лесно да се install Just се стави на кука преку метал копчето дупка и ја обеси на туш завеса род. Тежината на овој туш завеса е многу мала, само 340g/400g/440g, па нема потреба да се грижите за целата лагер паѓа надолу бидејќи се премногу тешки.Package1 x туш curtain12 x туш завеса куки. Не исчезнува, не избледуваат, по долго време се уште е исто како и нова.Големина на : Оваа туш завеса нуди три големини за да го изберете, имено 60x72in, 66x72in, 72x72in, можете да изберете во зависност од големината на бања или када.Тоа е многу едноставна.Здраво, добредојдовте на нашата продавница!Јас сум многу среќен што сте ја одбрале овој производ.Откако ќе ги примите туш завеса, можете да ме контактирате преку е-маил ако најдете било какви проблеми.Дали сте загрижени за целата бања добивање на влажни и по секое капење?Мислам дека можеби ќе треба туш завеса лагер за да се реши овој проблем.Гаранција : Ние ви обезбеди со висок квалитет по продажбата на заштита.Можете лесно може да се повлече туш завеса а исто така го промените вашиот омилен туш завеса куки за да одговара на домашна декорација.

Декларирани својства

Најдобри предлози