• Ново
KKSQ 2 Пакет Соларен Погон Рака Чудак LED Светилка Handcrank Факел Светлина Батерија за Надворешна Кампување Итен случај Осветлување

KKSQ 2 Пакет Соларен Погон Рака Чудак LED Светилка Handcrank Факел Светлина Батерија за Надворешна Кампување

DEN 351.84
Залиха

Износ

Доверени од страна на отворено ентузијасти од целиот свет.Удобен keychain клип.Прикачите на ранец, кампување торба, или други додатоци.ДВЕ ПОЛНИ НАЧИНИ : Ова итни сончевата светлина е дополнување и рака-cranking,со соларна ќелија можете да ја полните под сончева светлина или можете да ги рака-чудак тоа кога сте во темнина,што е одличен бекап за вас кога се работи надвор на осветлување. *Рака Чудак Динамото.НАШАТА УСЛУГА : "Услуга прво, прв клиент" е бизнис принципот на нас.Три ЛЕР со 100,000 часа животен век.СИЛНО ОСВЕТЛУВАЊЕ : вградениот три силни LED светилки кој доаѓа со ефикасно осветлување и до 100.Никогаш не треба да го замени светилки! *Соларен Полнач.Пакет се вклучени : 2*Рака Чудак Соларни Напојува Светилка. *Премиум Пакување.Спецификација : Материјал : АБС Боја : Црна Димензии : 4.До 2 часа на светлина на целосно наполнет.

Декларирани својства

Material:
ABS
Color:
Black
Size:
4.88”x1.77”x1.26”
Weight:
86g
Ni-MH battery:
when battery full load (40mah),can supply 3 LED continuous lighting for 120
minutes. :
Package included:
2*Hand Crank Solar Powered Flashlight :

Најдобри предлози