• Ново
Mosako Ombre Притиснете на Ноктите Екстра Долг Ковчег Лажни Ноктите Мат Сина Балерина, Лажни Нокти Совети од Тебе Гел Целосно Покривање на доградба на Акрилни Нокти Диза

Mosako Ombre Притиснете на Ноктите Екстра Долг Ковчег Лажни Ноктите Мат Сина Балерина, Лажни Нокти Совети од

DEN 207.84
Залиха

Износ

НАПОМЕНА : 1.Еден бесплатен подарок, ноктите лепак налепница лист, и нокти датотека кој.Како да се отстрани : 1.Уреденост на вашите нокти со датотека.Пакувањето без нокти, лепак, сепак, тоа е погоден за многу заеднички ноктите лепак, можете да DIY ноктите салон со себе.Супер долго лажни ноктите е направен од висок квалитет не-токсични и без мирис акрил,заштита на животната средина и безбедноста,не му наштети на вашите нокти. По носењето лажни нокти, да ги задржи вашите прсти суво за неколку минути.Ве молиме да ги ноктите исклучување нежно кој го избегне повреда на вашите нокти.Ако имате било каков проблем,ве молиме без двоумење да контактирате со нас,ние ќе ви одговори во рок од 24hours.Ковчег прст ноктите лесно и професионални помине специјалист или помине уметност ученик, погоден за нокти салони или дизајн свој стил и модел.Ознаката на ноктите е скршен.Одберете ја точната големина според налепница.Изберете ноктите која одговара на вашите нокти големина.Стави налепница на вашите нокти и задржете за 10 секунди.Ако имате било какви проблеми со квалитетот по добивањето на производ, ве молиме контактирајте со нас што е можно поскоро.Вистинската боја ќе примите може да биде малку поинаков од бојата прикажани на сликата се должи на различни светлина.Може да се намали и датотека нив во било должината и обликот ви се допаѓа.прекрасен подарок за вашата сопруга, девојка, мајка или сестра и совршено се земе учество во партијата, датира и свадба итн. Материјал : ABS Пластика Пакет : 24pcs Лажни Ноктите 1* Помине Лепак Налепница Лист 1* Нокти Датотеки Како да го користите : 1.

Декларирани својства

Најдобри предлози