• Ново
DEFBSC iPhone 11 Случај, Љубов Срцето Ласерски Јасно Мека Надградба Јасно Картичка Случај за iPhone 11 6.1 инчи, Тенок Одговара на Тенок Заштитен Мека TPU Шок-Апсорбирање на Парич

DEFBSC iPhone 11 Случај, Љубов Срцето Ласерски Јасно Мека Надградба Јасно Картичка Случај за iPhone 11 6.1

DEN 287.76
Залиха

Износ

✅Компатибилност : Овој случај е компатибилен со i Phone 11 6.1 инчи, ве молиме проверете со вашиот мобилен телефон модел пред да го купат. ✅Совршена Заштита : На TPU браник Случај со покрена рабовите да го заштитите вашиот телефон од секојдневните гребнатини, испакнатини, шокови и случајно капки.Случајот има матирано рабови за дополнителна контрола и дополнителна сила агли за било тешко капки. ✅Карта Носителот : Кристално јасен случај кој вклучува јасно слотот за држачот на картичката,која е минималистички дизајн со не-гломазна карта Сопствениците, за секојдневна употреба. ✅Ултра Тенки & Дебели : Одржување на картички безбедна, Лесен дизајн додава минимален дел на вашиот паметен телефон. ✅Прецизни Исечок : Лесен пристап до сите контроли и карактеристики : прецизни cutouts за звучници, камера, пристаништа и копчиња.

Декларирани својства

Најдобри предлози