• Ново
Sonic Лицето Маска За Обновливи, Перат, Дише И Еластична Прашина Маска Со Филтер

Sonic Лицето Маска За Обновливи, Перат, Дише И Еластична Прашина Маска Со Филтер

DEN 288.00
Залиха

Износ

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Дизајн Опис : Целосна Ширина Печатење, Една Страна Печатење.Материјал Опис : 100% Полиестер (Полиестер).Применливи Сценарио : Погоден За Велосипедизам, Кампување, Работи, Патувања, Качување И Секојдневна Употреба. (Не За Медицински Маска).Додаток Структура : Опремен Со Два Активиран Јаглерод Филтри Со Заменливи Заштитна 5 Слоеви И М-Во Облик На Нос Клип.Инструкции За Перење : Миење На Рацете Се Препорачува, Не Кајгана.Дизајн Опис : Целосна Ширина Печатење, Една Страна Печатење Материјал Опис : 100% Полиестер (Полиестер) Производ Перформанси : Многу Мека, Дише, Анти Сензација, Перат, Со Копчиња Да Се Прилагоди На Стегање.Можете Да Ја Промените Нејзината Должина Слободно Според Вашиот Лицето Контура За Да Се Спречи Оставајќи Траги На Вашето Лице, По Преземањето На Fiat.Тоа Може Да Се Заштити Устата Од Студ, Прав, Полен, Алергии, Дожд И Магла, Издувни Емисии, Пасивното Пушење, Итн Применливи Сценарио : Погоден За Велосипедизам, Кампување, Работи, Патувања, Качување И Секојдневна Употреба. (Не За Медицински Маска) Додаток Структура : Опремен Со Два Активиран Јаглерод Филтри Со Заменливи Заштитна 5 Слоеви И М-Во Облик На Нос Клип За Перење Инструкции : Миење На Рацете Се Препорачува, Не Кајгана.

Декларирани својства

Најдобри предлози