• Ново
Adette 10 Инчен Човечка Коса на Природен Црна Директно Клип во Косата Екстензии за Црни Жени Remy Човечка Коса 1B# Директно Клип Приклучоци

Adette 10 Инчен Човечка Коса на Природен Црна Директно Клип во Косата Екстензии за Црни Жени Remy Човечка Коса

DEN 726.96
Залиха

Износ

Предности : Директно клип приклучоци е свилен мека, трајни, еднократно, лесно шминка; Може да се исправи, Permed и стилизирана како свој коса. 8 парче со 18 клипови секој пакет.Обично 2 Пакети се Препорачува за клиенти кои имаат парична казна тип на коса за да додадете должината Боја : Природна Црна.Тежина : 120±5g.Бразилецот човечка коса која е здрава и мека.Лесен за користење : Клипот на екстензии за коса користете невидливи snap клипови беспрекорно во вашата природна коса, за да се обезбеди лесно да се отстрани, замени со себе.Добиете убавина и доверба во секунди.Добиете убавина и доверба во секунди.Исто како и вашиот сопствен коса и никој не ќе најдете вашата тајна.Во Партијата, состанок, свадба направат да се издвоите.Природни црна директно клип во косата екстензии.Предмет Тип : Клипот in права коса.Meterial : 100% човечка коса.Боја на коса : Природна боја.Косата Weft : Двоен чипка weft.Предмети По Пакет : 8pcs/set 10inch-26inch повторно професионална коса продавач на кои има свои фабрика и квалификувани работници, која ни помага заработил добар углед од нашите клиенти.Премиум Коса Материјал. 100% необработени човечка коса се намали од нашите МЛАДИ & ЗДРАВА донатори директно со еден насочен кутикулите непроменети, направи косата повеќе отскокнување & мека.

Декларирани својства

10A Straight human hair clip in extensions. Length:
10inch-26inch; Color

Најдобри предлози