• Ново
Галакси A52 5G Случај со Калено Стакло Екран Заштитник,IDweel Хибрид 3 во 1 Shockproof Тешки Тешко PC Покритие Меки Силиконски Солиден Трајни Браник со Полно Тело, Маска за Samsung ?

Галакси A52 5G Случај со Калено Стакло Екран Заштитник,IDweel Хибрид 3 во 1 Shockproof Тешки Тешко PC Покритие

DEN 311.76
Залиха

Износ

Предната Маска може да се заштити Екран многу внимателно.Екран Совршен cutouts за звучници, камера и други пристаништа.TPU + PC = Двоен Слој Заштита. Прецизни Cutouts : Лесен пристап до сите копчиња и пристаништа и тоа е лесно да се стави на вашиот телефон, покрена усна доаѓа во текот на екран и камера која обезбедува анти-нула заштита. Shockproof Целосна Заштита : 3 Во 1 Shockproof Дизајн ,Тешко PC надворешната школка и мек, флексибилен внатрешна силиконска заштита на вашиот Галаксија A52 од отпечатоци од прсти, гребење или dusts ,4 Гумени Делови обезбеди добра поддршка перница за shockproof, дава совршен полно работно тело за заштита на вашиот телефон.IDweel Галакси A52 5 G Случај со Калено Стакло Екран Заштитник Компатибилен со Samsung Galaxy A52 5 G Објавен 2021.Целосна Заштитна : На shockproof солиден i Phone случај е направен на две-дел трајни тешко поликарбонат и изградба на шок-апсорбирање на силикон.Shockproof Целосна Заштита : 3 Во 1 Shockproof Дизајн ,Тешко PC надворешната школка и мек, флексибилен внатрешна силиконска заштита на вашиот Галаксија A42 од отпечатоци од прсти, гребење или dusts ,4 Гумени Делови обезбеди добра поддршка перница за shockproof, дава совршен полно работно тело за заштита на вашиот телефон.Воздухот cusion во четири агол се обезбеди целосна заштита на вашиот Phone Screen Shockproof PPrecise Cutouts : Лесен пристап до сите копчиња и пристаништа и тоа е лесно да се стави на вашиот телефон, покрена усна доаѓа во текот на екран и камера која обезбедува анти-нула заштита.Воздухот cusion во четири агол се обезбеди целосна заштита на вашиот Телефон.Посебни Карактеристики : .Целосна Заштитна : На shockproof солиден i Phone случај е направен на две-дел трајни тешко поликарбонат и изградба на шок-апсорбирање на силикон.

Декларирани својства

Најдобри предлози