• Ново
HMBJFBD Автомобил Чистење 5pcs Детали Четка Сет за во Автомобил Чистење на Автомобил Четки за Тркало на Автомобилот Rim Воздух Излезот Табла Чисти Детали Четка Автоматск?

HMBJFBD Автомобил Чистење 5pcs Детали Четка Сет за во Автомобил Чистење на Автомобил Четки за Тркало на Автомобилот

DEN 519.60
Залиха

Износ

Совршен Подарок : Овие автомобил чистење колекции се prefect подароци за автомобил ентузијаст.Овие детали го скрши поставува може да се направи вашиот автомобил исто како и нов автомобил.Издржливи, меки и цврсти детали четка,може да се unscrewed од дршката.Без метални делови и Долго влакната , Нема шанса на marring или гребење вашата деликатна тркала.Го прави тоа најбезбедните детали четка за вашето возило.Долго влакната совршена должина за постигнување во длабока повлечи ореви и tigh.Одлично за мокра и сува употреба, овој мулти-функција четка има за цел да се отстрани прашина, леб crumbs и други мали предмети од вашиот тркала, отворите за вентилација, трим, седиште пукнатини и амблеми, направи вашиот сакан автомобил целосно уреден и чист од внатре кон надвор.

Декларирани својства

Најдобри предлози