• Ново
MKFAHIF Dalanddzq MGW7 MGW12 MGW9 MGW15 Должина од 100-800mm Минијатурни Линеарна Железнички Слајд 1pc MGW9 Линеарна Водич 1pc MGW9H Превоз (Боја : MGW15H, Водич Должина : 450 мм)

MKFAHIF Dalanddzq MGW7 MGW12 MGW9 MGW15 Должина од 100-800mm Минијатурни Линеарна Железнички Слајд 1pc MGW9

DEN 5404.80
Залиха

Износ

MGW7 MGW12 MGW9 MGW15. Должина на 100-800mm.Пакет Вклучуваат MGN блок и MGN линеарна водич.Ве молиме потврдете го големината и modellll пред купување.MGW7 MGW12 MGW9 MGW15 Length 100-800mm Package Вклучуваат MGN блок и MGN линеарна водич.Ве молиме потврдете го големината и modellll пред купување.

Декларирани својства

Најдобри предлози