• Ново
Л. Ериксон Празник Пони Цевка - Jetset

Л. Ериксон Празник Пони Цевка - Jetset

DEN 672.00
Залиха

Износ

Нашите најпродавани конска опашка носителот - сега се достапни во luxe countertop екранот!Л. Ериксон го Зграби & Go конска опашка на Сопствениците, се мора да се има коса врски.Изградена од дебел еластична акцентирани со украсно овална лежиште, овие hairbands нема браздата и штета-слободни.Овие коса врски се совршени за едноставна конска опашка и понуди исклучителни задржете.Чувајте неколку во вашата чанта, маса, и автомобил за брзо и удобно on-the-go стил решение.

Декларирани својства

Најдобри предлози