• Ново
DistinctInk Јасно Shockproof Хибрид Случај за iPhone 13 Про МАКС (6.7 Екран) - TPU Браник, Акрилик Назад, Калено Стакло Екран Заштитник - јас Барав и не можеше да се Најде Конкуренција

DistinctInk Јасно Shockproof Хибрид Случај за iPhone 13 Про МАКС (6.7 Екран) - TPU Браник, Акрилик Назад, Калено

DEN 480.00
Залиха

Износ

Флексибилни TPU пластичен браник обезбедува шок доказ за заштита на рабовите на вашиот уред, додека тешко акрилик назад држи на задната страна на вашиот уред нула бесплатно!.Независно движат копчето опфаќа обезбеди лесен операција на сите копчиња на вашиот уред.ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА - Distinct Ink обезбедува доживотна гаранција на случај себе, како и на печатени дизајн!.Изберете дизајн кој е во право за вас, да печатат директно на грбот на случај со користење на нашите посебен процес што нема да кора, нула или исчезнат.НЕМА ДА ТЕЖАТ ЌЕ НАДОЛУ – Само 01 унца и 0.На доживотна гаранција ги покрива случај себе, како и на печатени дизајн!.4 инчи дебела и тегови само 1 унца, па тоа се лизга лесно во вашиот џеб и нема да тежина на вас долу!Вклучени калено стакло екран заштитник држи вашиот екран безбедни од гребнатини, чипс и пукнатини.Јас БАРАВ И НЕ можеше да се НАЈДЕ КОНКУРЕНЦИЈА - Обичај Печатени i Phone 13 Про МАКС (6.Целосна заштита за вашиот i Phone 13 Про МАКС (6.4 инчи дебела - слајдови лесно во вашиот џеб без создавање на булбус!.7" Екран) Distinct Ink Јасно Shockproof Случај со Сопствени Печатени Дизајн печатат директно на грбот на случајот.Нашите уникатни, custom графика дизајнирана и отпечатена во право тука во сад.7" Екран) - Јасно Shockproof случај со Distinct Ink обезбедува целосна заштита за секоја површина на вашиот i Phone!Нашите лесен и здрав, хибридни дизајн обезбедува најдобра можна заштита за секој дел од вашиот телефон без додавање на вишок на телесната тежина или рефус!Едно парче, тенок одговара случај е само 0.7" Екран) од испакнатини, модринки и гребнатинки.ЗАШТИТНИ И ЛЕСЕН ПРИСТАП до сите телефонски пристаништа и копчиња на i Phone 13 Про МАКС (6.

Декларирани својства

Најдобри предлози