• Ново
UIZSDIUZ Завртка Круг Пан Главата Филипс Само Дупчење Завртка Нишка Само Прислушување Завртки Гром од не ' Рѓосувачки Челик Дрвени Завртки (Боја : M3.5x19mm (50pcs), Големина : Е

UIZSDIUZ Завртка Круг Пан Главата Филипс Само Дупчење Завртка Нишка Само Прислушување Завртки Гром од не '

DEN 2042.40
Залиха

Износ

Корозија и ' рѓа отпор, издржливи.Големината и количината може да биде избран од себе за подобро да одговара на вашите потреби.На завртката е прецизно изработени од високо квалитетен челик материјал.Таа има висока јачина и жилавост.На завртката не е лесно да се падна.Површината на нашето само-прислушување завртки претрпе комплекс анти-оксидација третман, што го прави завртки убава, рѓа-доказ, корозија-отпорни и има долг животен век.Еколошки и нетоксичен.Може да се користат во различни DIY, дрво, алуминиум производи за преработка, итн.дома renovation Detail : ● Завртка Тип : Дупчење Завртки● Вози Стил : Филипс● Материјал : не ' Рѓосувачки Челик● Раководител Стил : Тркалезна● DIY Материјали : Metalworking Has добра отпорност на корозија.

Декларирани својства

Најдобри предлози