• Ново
CHICHENKJ 2 ПАРЧИЊА Страна Rearview Огледало Покрие Капа Налепница Случај за Фолксваген Атлас 2018 2019 2020 2021

CHICHENKJ 2 ПАРЧИЊА Страна Rearview Огледало Покрие Капа Налепница Случај за Фолксваген Атлас 2018 2019 2020

DEN 623.76
Залиха

Износ

Fitment : за "ФОЛКСВАГЕН" Атлас 2018 2019 2020 2021 Година.Материјал : Високо квалитетна ABS пластика, материјал во карбонски влакна шема заврши.Лесен за Инсталација : Чистење на површината, и откине двојно двострано лента хартија на грбот.Се држи до точната позиција внимателно.Без дупчење или сечење е потребно.Топлина на налепница, ако е потребно.Пакет Се Вклучени : 2 Парчиња*Rearview Огледало Капак.Ве молиме споредете обликот во слики со вашето возило детали.Продавачот е Гаранција : Ако тоа не е работа за вашиот автомобил, ние нудиме целосна наплата или ја услугата.Па изберете го објектот според вашиот автомобил шасија законик и модел година.Повратни информации : Контактирајте не со било какви прашања или проблеми откако ќе го добиете вашиот пакет.Вашето мислење е поддршката за нас и тоа може да ни помогне да се подобри.Позитивно е секогаш да се очекува.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Чанта Виси Организатор Чанта Организатор Торба Носителот Чанта Складирање Полица Закачалка Транспарентен Нечистотија-Доказ
  • Ново

Чанта Виси Организатор Чанта Организатор Торба Носителот Чанта Складирање Полица Закачалка Транспарентен Нечистотија-Доказ

DEN 1015.20

Чанта Виси Организатор е направен на сигурно, и издржливи неплетени ткаенини за долг животен век.Чанта �