• Ново
Autobestown Боја на Коса Боја Whisk, Фризерски Алатка за Боење Паста Миксер Нерѓосувачки Челик Мешајќи Прачка за Салонот

Autobestown Боја на Коса Боја Whisk, Фризерски Алатка за Боење Паста Миксер Нерѓосувачки Челик Мешајќи Прачка

DEN 167.76
Залиха

Износ

Тоа може брзо да осигурач паста во мешани течност.Нишка се справи со дизајн, удобно се чувствуваат, не е лесно да слајд.Нерѓосувачки челик материјал, се повеќе издржливи.Може да се користи за многу цели, како што јајце beater, кујна мешање стап, боја на паста и боја мешање стап.Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и ние ќе го реши вашиот проблем, во рок од 24 часа.Производ Description Product Име : Мешајќи Rod Material : Нерѓосувачки steel Color : Silvery Package Големина на : 18 * 2.5 * 2.5 cm Gross Тежина : 20 g Package вклучуваат : 1*Мешајќи Rod Notes : 1. 1 инч = 2.54 cm2.Поради разликата помеѓу различни монитори, слики може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.3.Спореди детали големини со твое, ве молиме овозможи 1-3cm грешка, поради прирачник за мерење.Ве молиме да остават порака пред да даваат лоши коментари, ако производи имаат одредени проблеми.Ви благодариме за вашето разбирање.

Декларирани својства

Најдобри предлози