• Ново
Бебе Зима погоден за носене Ќебе Деца Sleepsack со Нозете се Згусне Спиење Торба 3.5 Tog L(3T-5T), Stiped/Срни

Бебе Зима погоден за носене Ќебе Деца Sleepsack со Нозете се Згусне Спиење Торба 3.5 Tog L(3T-5T), Stiped/Срни

DEN 983.76
Залиха

Износ

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 100% Памук.На вреќа за спиење се направени од органски памук, топло, безбедно и comforatble.Совршен за moblie дете или деца.Unzips од врвот и на дното за полесно облекување и брз пелена промени.Долги ракави : Вреќа за деца спијат зимски прибл. 3.5 tog погоден за пролет/есен/зима.Монтажни ракав : на sleepsuit можат да бидат долги или кратки ракави со патент да се прилагоди, паметни наменета за малите.Погоден за деца кои се носат во пролет, есен и зима.вреќа за спиење за зимски тежина околу 3.5 tog погоден за соба температури 0 - 15 степен.Патент затворање, лесно да се стави на и надвор, добро направени.Отворете нозе погоден за носене ќебе дизајн, дете може слободно да се движи низ куќата.Памук-поместена спиење одговараат.Спецификации : Надворешното/Поставата : 100% памук.

Декларирани својства

Најдобри предлози