• Ново
Caseology Skyfall Компатибилен со iPhone 13 Про Случај Јасни за iPhone 13 Про Јасен Случај (2021) - Кралската Црна

Caseology Skyfall Компатибилен со iPhone 13 Про Случај Јасни за iPhone 13 Про Јасен Случај (2021) - Кралската

DEN 359.76
Залиха

Износ

Јасен случај со тесно contoured рабовите за да покажат на дизајнот на вашиот i Phone 13 Про.Изградена во Кол Контрола врз двете страни за удобен и сигурен зафат.Заштитна покрена усна околу камера и појавување на браник во различни стилски бои.Уверение со воени степен на заштита, безжични полнење компатибилен и екран заштитник компатибилни.Caseology Skyfall Јасен Случај Компатибилен со i Phone 13 Про Случај Јасни (2021).

Декларирани својства

Најдобри предлози