• Ново
Tropiacal Фламинго Зелени Лисја Торба за Лаптоп 14.5 Инчен Briefcase Лаптоп Рамо Гласник Торба за Лаптоп за Носење Компјутер и Таблет Кеси за Мажи&Жени

Tropiacal Фламинго Зелени Лисја Торба за Лаптоп 14.5 Инчен Briefcase Лаптоп Рамо Гласник Торба за Лаптоп за

DEN 767.76
Залиха

Износ

Материјал : Кадифе лагер + мушка плови крпа + супер влакна кожа лента + ткаени појас + најлон лента, висок квалитет на изработка и избраните материјали заштитете го вашиот лаптоп внимателно.Три - слој septa заштитете го вашиот лаптоп,interlayer има силна отпорност на заштитете го вашиот компјутер од влијанието удари и гребнатини.Печати на враќање превозот етикета.

Декларирани својства

Најдобри предлози