• Ново
(1000 компјутери) М5-0.8 X 25мм, DIN 7500 Тип CE, Метрички, Нишка Возен Завртки за Метал, Пан 6-Лобус Torx(r) се Вози, Челик, Цинк Позлатен

(1000 компјутери) М5-0.8 X 25мм, DIN 7500 Тип CE, Метрички, Нишка Возен Завртки за Метал, Пан 6-Лобус Torx(r)

DEN 3715.44
Залиха

Износ

Исто така, познато како нишка за формирање на завртки, нишка возен завртки, trilob завртки, или trilobe завртки.Пан главата завртки се исто така познат како покрена сирење главата завртки.6-лобус на одморите е исто така познат како hexalobular внатрешен диск.Дијаметар (Номинална) : M5 Diameter (Димензија) : 5mm Thread Теренот : 0.8 Должина (Номинална) : 25mm Thread Должина (Минимум) : 25mm Recess Големина : T25 Head Дијаметар : 10mm Head Висина : 3.95 mm Category : Тема Возен Screws System на Мерење : Metric Brand : Aspen сврзувачки елементи®Форма и Дизајн : Trilobe Триаголен Тело со Теми за Metals Head Стил : Пан Head Drive Стил : 6 Lobe Drive Drive Детали : Torx® Генерички Alternative Threading : Машина Завртка Threading Thread Должина : Целосна Thread Thread на Ветер : Десен Thread Material : Steel Material Процеси : Случај Hardened Coating : Цинк Plated Coating Боја : Clear Standards и Спецификации : DIN 7500 Тип CETorx® и Torx Plus® се трговски марки на Acument Глобалната Технологии, Inc. (Acument).Освен ако не е определено поинаку, Acument не лиценцирани употреба на овие марки да Aspen сврзувачки елементи Inc.NB : Производ слики се заштитени со авторски права уметнички претставувања кои не може да се одрази на производот точниот изглед, пропорции и/или роднина димензии.

Декларирани својства

Најдобри предлози