• Ново
Се Донесе Вашиот Задник Корне Чизми! Кул Ретро Cowgirl Со Пиштол - Одличен Подарок Идеја За Жени! Налепница Браник Налепница Винил Decal 5

Се Донесе Вашиот Задник Корне Чизми! Кул Ретро Cowgirl Со Пиштол - Одличен Подарок Идеја За Жени! Налепница

DEN 118.80
Залиха

Износ

Големина - Околу 5 инчи.Ќе се држиме само за било рамен или малку криви површината.Употреба на автомобили, ѕидови, прозорци, пластика, метал, дрво, столбови и повеќе.Ние печати со користење на највисоката резолуција 1200 DPI, па можете да добиете живописни бои и остар храбар слики.Нашите 6 мили винил обезбедува висока издржливост и ќе го издржат секојдневните активности, без исчезнува или discoloring.Времето Отпорни - сите винил налепници функција премија УВ Отпорни слој за да се заштити од сончева светлина и изложеност на тешки временски услови.Голем Одмор Подарок или Украс Направен во САД.Висок квалитет на долготрајни налепници.Ние користиме високо перформанси винил направени за употреба на отворено за да го издржат сите временски елементи.Ќе се држиме само за било рамен или малку криви површината.Употребата на Муниција случаи, кутии, Пиштол случаи, Пиштол кутии, шишиња со вода, телефони, лаптопи, скејтборди, автомобили, велосипеди, аикидо и многу повеќе апликации.Ние печати со користење на највисоката резолуција 1200 DPI, па можете да добиете живописни бои и остар храбар слики.Нашите 6 мили винил обезбедува висока издржливост и ќе го издржат секојдневните активности, без исчезнува или discoloring.Со гордост се направени во САД.

Декларирани својства

Најдобри предлози