• Ново
LEI789LL сапун Фармацевт Сапун Фармацевт Мулти-Функција Област Ѕид-Монтирани Рака Sanitizer Кутија Туш Гел Кутија за Слободни Удирање Рака Сапун Шише Притисок Тип сапун Ди

LEI789LL сапун Фармацевт Сапун Фармацевт Мулти-Функција Област Ѕид-Монтирани Рака Sanitizer Кутија Туш Гел

DEN 1314.24
Залиха

Износ

1. Се дистрибуираат најголемиот дел пенење сапуни и дезинфектанти кои од било кој бренд, овозможувајќи ви да изберете сапун која одговара на вашите потреби и буџет. 2, лесно да се издаваат - прирачник за дистрибуција род, голема површина притискање, лесно да се издаваат.Пена машина има капацитет од 0.8 ML по вбризгување, кои во голема мера ги намалува трошоците и го намалува отпадот. 3, брзо надополнување - транспарентна сад обезбедува визуелна индикација за тоа кога треба да се дополнува, додека брзо отстранување на врвот за ефикасно надополнување. 4. Лесно да се инсталира - Користете двострано лента (вклучен) или base, тула или ѕидани, 3 шрафови (не се вклучени) за да се поврзете со плочки и метал ѕидови.ДОМОТ БАЊА ПРИБОР : Стилски Бања Сапун Фармацевт ,Одлична За Сапун, Лосион, Тело Измијте итн.

Декларирани својства

Најдобри предлози