• Ново
Голем Божиќ Лакови Среќен Божиќ Венец Црвен Автомобил Лак Подарок Лакови Дрво Topper за Божиќ Пред Вратата Ѕидни Украси Отворено Украси 2Pack

Голем Божиќ Лакови Среќен Божиќ Венец Црвен Автомобил Лак Подарок Лакови Дрво Topper за Божиќ Пред Вратата

DEN 504.00
Залиха

Износ

❤️Здрав МатеријалНашиот голем венец лакови се направени од полиестер панделки,рачно изработени мека но, здрав, и не ќе го изгуби изгледа и форми. ❤️ ГолеминаНашиот Божиќ Венец Лак соодветна големина 22 x11in/55 x 29cm.Вкупно пакет е 2 парчиња burlap лакови,може да се задоволат вашата декорација потреби. ❤️Класичен дизајн : Нашите селски венец лак дизајн во црвено Божиќ дрво и автомобил печатење лента,изгледаат класичните и elegent.Можете да го украсите вашиот дом, канцеларија, автомобил, двор и сите места, додавајќи радосен и празнична атмосфера во вашиот дом. ❤️Партија Украси : Нашиот Божиќ венец лакови може да додадете фестивал на допир на вашата страна украси.Декорација на вашиот одмор занаети,Божиќ венци, свадба лакови, подарок кошеви, табели централен, столици, декорација и така натаму. ❤️Широк апликации : Овие burlap лакови може да бидат применети на различни видови на настани, како дрво, венци, boughs, windows, денот на Вљубените, свадба, булчински туш, годишнина, ангажирање, предлог, и повеќе ќе се сакате.Нашите burlap лакови се полни на фестивалот атмосфера.Овие убави лакови може да бидат применети на различни видови на настани, како дрво, венци, boughs, windows, денот на Вљубените, свадба, булчински туш, годишнина, ангажирање, предлог, ден на мајката, и повеќе, покажуваат вашиот одмор дух и импресионира вашите пријатели и семејството.

Декларирани својства

Најдобри предлози