• Ново
Контакт Совет, Опрема за Заварување Проводници Млазницата 20Pcs Бакар Замена на Висок Ефикасноста на Работата, за Индустрија за Заварчик за CO2

Контакт Совет, Опрема за Заварување Проводници Млазницата 20Pcs Бакар Замена на Висок Ефикасноста на Работата,

DEN 2256.00
Залиха

Износ

Не е Лесно Да се Џем : нишката на заварување контакт совет е јасно, knob е мазна, и не е лесно да се џем, многу стабилна.Стабилна структура : Заварување контакт совети доаѓаат со стабилна структура, одлични перформанси и долг животен век.Се зголемува Ефикасноста на Работата : одлична бакар материјал го подобрува спроводливост, го намалува работа тежина и ја зголемува ефикасноста на работата.Мазни Рабови : Контакт совети се направени со прецизната изработка, кои носат рабови, не е лесно да наштети на вашата страна.Доволно Количество : Постојат вкупно 20pcs контакт совети во пакетот, количината е доволно за да се задоволат вашите потреби.Функција : 1. Не е Лесно Да се Џем : нишката на заварување контакт совет е јасно, knob е мазна, и не е лесно да се џем, многу stable2. Рабовите на : Contact совети се направени со прецизната изработка, кои носат рабови, не е лесно да наштети на вашиот hand3. Се зголемува Ефикасноста на Работата : одлична бакар материјал го подобрува спроводливост, го намалува работа тежина и се зголемува работа efficiency4. Доволно Количество : Постојат вкупно 20pcs контакт совети во пакетот, количината е доволно за да се задоволат вашиот needs5. Стабилна структура : Заварување контакт совети доаѓаат со стабилна структура, одлични перформанси и долга услуга life Specification : Предмет Тип : Заварување Контакт Tips Material : Copper Specification : 15 AKx1.2 Пакет Листата : 20 x Заварување Контакт Совети.

Декларирани својства

Item Type:
Welding Contact Tips
Material:
Copper
Specification:
15AKx1.2
Package List:
20 x Welding Contact Tips :

Најдобри предлози