• Ново
3.7 V Замена на Батеријата за SYMA X5HW X5HC X5UW

3.7 V Замена на Батеријата за SYMA X5HW X5HC X5UW

DEN 419.76
Залиха

Износ

Целосно Компатибилен со X5 HW X5 HC X5 UW.Батеријата Спецификации : 1200m Ah, 3.7 V, 4.44 Пот.Li-Полимер Тип На Батерија. 500 пати на импулс празнење.Сертифицирани со ISO9001, Ro HS, CE, UN38.3, и MSDS.Целосна Наплата или Слободна Замена без Причина за 60 Дена. - Компатибилен Модел : X5 HW X5 HC X5 UW - Компатибилен Батеријата Дел Број : Совети Пред да Купите ве Молиме потврдете го на соодветен модел и батеријата дел број внимателно пред да го купите.Ако не сте сигурни, ве молиме слободно контактирајте со нас.

Декларирани својства

Најдобри предлози