• Ново
YOHOYOHA Жените Јога Панталони Плус Големина Дише Мрежа Splice Стомак Контрола Најдобри Долго Тренингот Фитнес Панталони за 4 Начин се Водат

YOHOYOHA Жените Јога Панталони Плус Големина Дише Мрежа Splice Стомак Контрола Најдобри Долго Тренингот Фитнес

DEN 527.76
Залиха

Износ

88% Полиестер, 12% Spandex.Увезени.Еластична затворање.Рака Мие Само. 【СТАНДАРД АМЕРИКАНСКИ ГОЛЕМИНА】XL големина е премногу мал,ве молиме да се биде внимателен да се направи избор. 【СТРАНИЧНИ ЏЕБОВИ】 : Погодно телефон џеб (avaliable за 4",4.7",5",5.5" телефон)ги прави овие високи половината тренингот панталони повеќе интимни кога ќе одиме на кучето, работат надвор во салата, итн. 【ВИСОКА ПОЛОВИНАТА & СТОМАК КОНТРОЛА ДИЗАЈН】 : Кој висок пораст и стомак контрола, најдобри долго leggings совршено го обликуваат вашиот криви и да се насочат на вашиот облик.Исто така, може да совршено работата како облик-се носат. 【HIGH-TECH МАТЕРИЈАЛИ】бараме најдобрите материјали за јога панталони.Не видам-преку, Анти-Pilling отпор,Ниту избледи,Лесни за нега,Влага-wicking, Дише и Еластичен материјал обезбедува целосна покриеност - Совршени за јога, вежби, фитнес, било кој тип на тренингот, или секојдневна употреба. 【СПЕЦИЈАЛИЗИРАНИОТ ЈОГА БРЕНД】да Се биде професионален јога облека бренд за повеќе од 10 години, ние сме милиони продадени на парови на activewear – Приклучат на жените насекаде кои веќе сте го откриле неверојатни изгледаат и се чувствуваат нашите производи.

Декларирани својства

Најдобри предлози