• Ново
iPhone 6 Водоотпорен Случај-iPhone 6s Водоотпорен Случај, IP68 Заверена со Допир ID Подводни Полно Тело Покрие SandProof Shockproof Snowproof за iPhone 6/6s (Јасно+Сива)

iPhone 6 Водоотпорен Случај-iPhone 6s Водоотпорен Случај, IP68 Заверена со Допир ID Подводни Полно Тело Покрие

DEN 479.76
Залиха

Износ

【i P68 ВОДООТПОРЕН】 Водоотпорен одделение до 6.6 ft за 30 минути, совршена заштита за секое подводни активности или outdoor спортови. 【SHOCKPROOF】 да се Обезбеди целосна заштита со трајни TPU материјал , withstands капки од 4 ft висина.Целосно да се заштити вашиот i Phone 6/6s во сите средини. 【ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА 】Целосно затворена дури и откако повеќепати се отвораат и затвораат.Двојно покрие snap на дизајн го прави брзо и лесно да инсталирате или да ги тргнеме во секунди. 【ЦЕЛОСНА ЗАШТИТА】 Заштита на вашиот i Phone од оштетување од страна на вода нота и песок навлегува во пукнатините и пукнатини, scratchproof мобилен телефон маски. 【ВИСОКО-КВАЛИТЕТНИ】Со јасни вграден екран заштитник&отпорен на гребење задниот панел,шок апсорбира, анти-нула, dustproof, и анти-лизга без да се загрозат чувствителност.i Phone 6 Водоотпорен Случај-i Phone 6s Водоотпорен Случај, IP68 Заверена со Допир ID Подводни Полно Тело Покрие Sand Proof Shockproof Snowproof за i Phone 6/6s.

Декларирани својства

Најдобри предлози