• Ново
Draymond Зелена Потпишан Држава Мичиген Спартанците Џеб Распоред Beckett Заверена - НБА Autographed Разно Предмети

Draymond Зелена Потпишан Држава Мичиген Спартанците Џеб Распоред Beckett Заверена - НБА Autographed Разно Предмети

DEN 10022.16
Залиха

Износ

Доаѓа со Сертификат за Автентичност и Beckett Автентикација.Категорија; НБА Autographed Разно Предмети.Draymond Зелена Потпишан Држава Мичиген Спартанците Џеб Распоред Beckett Уверение, Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Draymond Зелена сувенири.Golden State Воини сувенири.

Декларирани својства

Најдобри предлози