• Ново
Sinseng Двојна USB Слушалки со Бучава Поништување на Микрофон за Call Центар Skype Разговор, Компјутер Слушалки за Препознавање на Глас Говор Dictation, PC Слушалки со Микрофон за

Sinseng Двојна USB Слушалки со Бучава Поништување на Микрофон за Call Центар Skype Разговор, Компјутер Слушалки

DEN 791.76
Залиха

Износ

Ние ќе ви одговори во рок од 24hs ПОБРЗО.Професионални Бучава Поништување На Технологија.Лесно прилагодување на звукот нагоре/надолу, го исклучите/вклучите, го прави вашиот телефонски повици полесно и поудобно.Професионални волумен vontrol и mute копчето вграден во.Зошто да се Избере Нашите професионални Unified Communication Слушалки?Wideband аудио и бучава-откажување бум микрофон за кристално јасна повици Удобно, лесен дизајн за СИТЕ-ДЕН КОРИСТИТЕ Вграден во акустична шок заштита да го заштитите вашиот слух Трајни изградба да го издржат долготрајната употреба на Погоден регистрација на јачината на звукот и го исклучите контроли.Без возачи е потребно, директно поврзете ги слушалките со USB компатибилни уреди.Практично Во линија Контроли.

Декларирани својства

Најдобри предлози