• Ново
shamjina 1 Сет на Хидраулични Сопирачки Крварење Алатки Сет на Алатки Кочница

shamjina 1 Сет на Хидраулични Сопирачки Крварење Алатки Сет на Алатки Кочница

DEN 503.76
Залиха

Износ

Масло пополнување инка, инка приклучок и помош може да се справи со флексибилно да одговорат на кочница рачки на секоја структура.Сите круг поврзување на црево може да биде поврзан и масло инка и , и дури е и компатибилен со многу кревање и предната вилушка за подмачкување.Ве молиме оставете малку мерење на отстапување се должи на рачно мерење.Ниска oiler е направен од пластика и челик, постабилна и издржливи. - Ниско oiler е направен од пластика и челик, постабилна и издржливи.Сите круг на планински велосипед на патот диск сопирачка за масло промена на оператор на алатка за полнење. - Диск aligner не само што може да игра на клипот за позиционирање функција, исто така, може да се коригира.Опис : - на Сите круг на планински велосипед на патот диск сопирачка за масло промена на оператор на алатка за полнење.Бојата може да биде малку поинаков поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.

Декларирани својства

Најдобри предлози