• Ново
TOOYFUL 12Pcs Акрилна Боја Маркер Пенкала Постојан Нетранспарентно Мастило 0.7 мм Вода Базирани Премиум DIY Занает Поставување Пластична Уметност за Дрво, Метал и Ткаенини

TOOYFUL 12Pcs Акрилна Боја Маркер Пенкала Постојан Нетранспарентно Мастило 0.7 мм Вода Базирани Премиум DIY

DEN 383.76
Залиха

Износ

DIY занаети материјали како Божиќ занаети за деца или возрасни, birthday (Роденден), Деца Ден, Денот на Вљубените,Денот на Благодарноста, Партија, Нова година подароци и слично.03 inch Package Вклучува : 12 Бои 1 Set Note : 1.Направени од високо квалитетни Пластични, нашиот напредок пенкала се брзо сушење, водоотпорен, силна покривање на моќ, светли бои и живописни, да се обезбеди вашите прекрасни креации се да трае подолго. - Едноставен и елегантен изглед и боја се исти, полесно е да се направи разлика, анти-тркалање, добра воздух стегање, и да се спречи мастило volatilization.Добар избор за подароци да се создаде уникатни подароци за пријатели и семејство. Ви посакувам прекрасен on-line шопинг!.

Декларирани својства

- Material:
Plastic
Size Chart:
Size (LxW):
137x12mm/5.39x0.47inch
Tip Line Width:
0.7mm/0.03inch
Package Includes:
12 Colours 1 Set :
1. Please allow slightly error due to manual measurement. :
2. Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. :
3. Wish you a wonderful on-line shopping! :

Најдобри предлози