• Ново
Faychey Спорт Бендови Компатибилен со Fitbit Обратно 2/Fitbit Обратно за Мажи Жени, 4 Пакет Дише Силикони Замена Ремени Компатибилен со Fitbit Обратно/Обратно SE Црна, Виолетова С

Faychey Спорт Бендови Компатибилен со Fitbit Обратно 2/Fitbit Обратно за Мажи Жени, 4 Пакет Дише Силикони Замена

DEN 215.76
Залиха

Износ

Совршен Дизајн : Надгради и подобри-изградена брзо ослободување иглички ќе ви овозможи да се инсталира и да ги отстрани обратно спорт ремени лесно.Совршено се вклопуваат за вашиот обратно smart watch.

Декларирани својства

Најдобри предлози