• Ново
Бебе Бебе Девојки Денот на Вљубените Тимови Кавга Долг Ракав Срцето Печатени Romper Jumpsuit Панталони Со Headband 0-24M

Бебе Бебе Девојки Денот на Вљубените Тимови Кавга Долг Ракав Срцето Печатени Romper Jumpsuit Панталони Со Headband

DEN 311.76
Залиха

Износ

✿Големина : Денот на Вљубените облека бебе девојка се вклопуваат за 0-3months, 3-6months, 6-12months, 12-18months, 18-24months,новородено бебе дете бебе девојки божиќ мода панталони сет,совршена како за Денот на Вљубените подарок за вашиот малку еден. ✿Појавување : Супер модерен со јакна, јакна, спортски чевли, фармерки, панталони, сукња, бел дното, leggingscap, итн.20 Romper Должина : 18.50 Панталони Должина : 19. Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлики треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.11 Возраст : 18-24 Months Specification : Стил : casual Material : cotton Pattern Тип : цврсти/print Sleeve Должина : долги sleeve Color : red Friendly Совети : 1. ✿Повод : Симпатична Денот на Вљубените облека погодна за пролет/есен/зима се носат, совршен за Денот на Вљубените забава, роденден, фотографирање пука, одмор, парк, свадба и сл.75 Возраст : 0-6 Months80 Биста : 19.14 и делови Панталони Должина : 16.90 Ракав : 9.54 Возраст : 6-12 Months90 Биста : 20. Ве молиме љубезно дозволете 2-3% разлики според упатство за мерење. Ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.32 Возраст : 12-18 Months100 Биста : 21.Бебе Бебе Девојки Одговараат, Пролет, Есен Долг Ракав Срцето Печатени Romper Блузи+Солидна Боја Долги Панталони+Headband Size(cm) : 70 Биста : 48 Ракав : 25 Romper Должина : 41 Панталони Должина : 41 Половината : 40 Age : 0-6 Months80 Биста : 50 Ракав : 27 Romper Должина : 43 Панталони Должина : 44 Половината : 42 Возраст : 6-12 Months90 Биста : 52 Ракав : 29 Romper Должина : 45 Панталони Должина : 47 Половината : 44 Age : 12-18 Months100 Биста : 54 Ракав : 31 Romper Должина : 47 Панталони Должина : 50 Половината : 46 Age : 18-24 Months Size(инчи) : 70 Биста : 18.72 Панталони Должина : 18.69 Ракав : 10.63 Romper Должина : 16.

Декларирани својства

Најдобри предлози