• Ново
Имаат Лента За Совршен Печатач Лента, 3 Инчен X 55 Метри, Кралската

Имаат Лента За Совршен Печатач Лента, 3 Инчен X 55 Метри, Кралската

DEN 428.40
Залиха

Износ

Unwired.Боја : Кралската.Големина : 3 Инчен X 55 Метри.Влакна Содржина : 100% Полиестер.Лента Совршен Печатач Лента, Кралската ; Потполност име затоа што заврши и мазна површина на оваа лента се направи совршен за користење во табела врвот топол печат принтери.Работи одлично со Хауард Imprinting Personalizer печатач модел# RP-800 и многу други системи.Достапен во 6 ширини.Лента Совршен Печатач Ribbon Unwired Color : Кралската Големина : 3 Инчен X 55 Yards Fiber Содржина : 100% Polyester Ribbon Совршен Печатач Лента, Кралската ; Потполност име затоа што заврши и мазна површина на оваа лента се направи совршен за користење во табела врвот топол печат принтери.Работи одлично со Хауард Imprinting Personalizer печатач модел# RP-800 и многу други системи.Достапен во 6 ширини.

Декларирани својства

Најдобри предлози