• Ново
Datel Акција Реприза ДС EZ за Nintendo DS/DS Lite

Datel Акција Реприза ДС EZ за Nintendo DS/DS Lite

DEN 642.96
Залиха

Износ

Компатибилен со ДС и DS Lite.Вистински измамник кодови на вашиот НСД.Се одликува со кодови за сите на врвот игри.Целосно updateable преку вашиот USB кабелот за PC. (кабел е вклучен).Прирачник код за влез сега се достапни.EZ Акција Реприза ДС користи во реално измамник кодови да се дојде до срцето на вашиот Nintendo DS игри, кои ви даваат дополнителна опрема како што се Бесконечен Живот, Бесконечна Здравје, Сите Возила, на Сите Нивоа и други возбудливи претвора во рогоносец.Тоа е навистина лесно да се користи.Вие едноставно внесете го снабдува EZ Акција Реприза кертриџ во вашиот DS или DS Lite, и вклучете го.Кога ќе бидете известени, отстранете EZ Акција Реприза картичка и да го замените со вашата игра картичка.EZ Акција Реприза признава титулата во прашање и ви нуди насловот е код листата.Тоа е толку лесно!Тие се големи кодови премногу.На пример, кодови за на некогаш популарните Покемон Дијамант и Перл вклучуваат Max Пари, Сите TMs само да го ажурирате вашиот EZ Акција Реприза преку интернет со користење на КОМПЈУТЕР со помош на USB кабел стан обезбедени.Можете исто така да внесете кодовите рачно, со користење EZ Акција Реприза е виртуелната тастатурата.Нашиот кодекс творци секогаш се тешко на работа на најновата DS наслови, па дури и најновите игри, ќе бидат обучени и tamed неколку часа по притискање на полиците.EZ Акција Реприза ДС е компатибилен и со оригинални ДС и DS Lite.За да ја ажурирате уред, КОМПЈУТЕР работи на Windows XP, 2000 или Vista (32 bit) и поврзан на интернет е потребно.

Декларирани својства

Најдобри предлози