• Ново
Grandstream Мрежи Андроид Претпријатие Конференција Телефон (GAC2500)

Grandstream Мрежи Андроид Претпријатие Конференција Телефон (GAC2500)

DEN 7080.00
Залиха

Износ

3" екран на допир и познатите Android интерфејс нуди лесна употреба.На GAC2500 исто така, може да мост повици од Android апликациите во SIP повици/конференции.На GAC2500, исто така, има full HD аудио, Gigabit пристаништа, Рое, вграден во повик распоредувачот и веб browser.На GAC2500 е идеален конференциска сала решение како таа обезбедува на карактеристиките и функционалноста не се најде во други деловни конференции уреди.На Android-базирани GAC2500 нуди целосен пристап до Google Play Продавницата за да се овозможи конференции со Skype, Google Hangouts и повеќе, додека, исто така, поддршка до 6 SIP сметки и Gigabit пристаништа.Авто-уреди со покажувач на gigabit порта, изградена-во РОЕ поддршка, вграден Wi-Fi поддршка нуди мобилност и мрежа флексибилност.Работи андроид 4.3" (800 x 480) капацитивни екран на допир за лесна употреба.4 и нуди целосен пристап до Google Play Продавницата и сите андроид апликации, како Skype, Google Hangouts и повеќе.Тоа содржи suite на мобилноста карактеристики кои ќе го трансформира вашиот бизнис на размената на искуство, вклучувајќи вграден Bluetooth, Wi-Fi, 7-начин конференција мост и познатите Android интерфејс предаде на 4.3" екран на допир. 6 линии, 6 sip сметки, 7-начин глас конференции и вграден-во 7-начин конференција мост.Се однесуваат на PDF прикачен подолу во Техничката Спецификација за Прирачници.Овој Андроид Претпријатие Конференција Телефон нуди daisy синџир поддршка, која им овозможува на две GAC2500s да се daisy врзани заедно во поголеми соби или повеќе соби.На 7-начин конференција мост им овозможува на GAC2500 да лесно да се создаде и одржи конференција во секое време и 4.Опис : GAC2500 е Android-базирани Бизнис Конференција Телефон кој ќе редефинирам избори, флексибилност и мобилност на располагање во секое работно место.

Декларирани својства

Најдобри предлози