• Ново
Pandahall 98Yard 90m/тркалаат 3x1.4mm Faux Велур Кабелот String Кожа Чипка Beading Тема Велур Чипка Двојно Двострано со Тек Гајтанот 295feet DarkRed

Pandahall 98Yard 90m/тркалаат 3x1.4mm Faux Велур Кабелот String Кожа Чипка Beading Тема Велур Чипка Двојно

DEN 311.76
Залиха

Износ

♥ Оваа кожа карактеристики станот, мазна површина на предната и задната страна.4 mm дебели(1/8"x1/16"); за 98.Премиум Квалитет : Ова мека faux велур чипка врвца е еден вид на weft ткаенина која силна, не кавгата или лесно да се скрши , без мирис, користи од страна на накит одлуки.Се меша со синџир, влакна или свила за убава мулти-влакно ѓердан. ♥ Нашите рамен кожа опции се лесно да се украсени со лизгачи и компатибилен clasps, така што ќе можете брзо да се создаде стилски заврши нараквици, chokers, и други кул накит дизајни., може да има и некои мали разлики во боја помеѓу фото и вистинскиот објект. ♥ Поради осветлување ефект, го следи светлината, итн.4 mm, достапни во 45 бои, како можете да изберете за вашиот diy проекти. ♥ Карактеристики : Производ големина 3мм x 1. ♥ Оваа кожа карактеристики станот, мазна површина на предната и задната страна. ♥ Нашите рамен кожа опции се лесно да се украсени со лизгачи и компатибилен clasps, така што ќе можете брзо да се создаде стилски заврши нараквици, chokers, и други кул накит дизајни.Дизајн : Овие кабли се во 3мм ширина, што е доволно да се создаде храбар презентација во ѓердан и нараквица дизајни, или лесно да се украсени со лизгачи и компатибилен clasps, да се создаде стилски заврши нараквици, chokers, и други кул накит дизајни. ♥ Поради осветлување ефект, го следи светлината, итн.43 метри/roll(295 нозе/90m/roll). ♥ Ве молиме Забелешка : Сите предмети се за возрасни накит/занает користење само, не се наменети за деца на возраст под 15.4 mm, достапни во 45 бои, како можете да изберете за вашиот diy проекти.Можете да го користите како основа на забава заврши пакет декорација или да го додадете во tassels.

Декларирани својства

Најдобри предлози