• Ново
Војводата 214535 5 со Кочница Вртливата 6 Оптоварување H Рициново

Војводата 214535 5 со Кочница Вртливата 6 Оптоварување H Рициново

DEN 4158.96
Залиха

Износ

Вистински ОЕМ замена дел.Војводата Производство развива решенија за комерцијални foodservice индустрија, вклучувајќи производ држи опрема, steamtables, опрема за перење и повеќе.Користете вистинско ОЕМ делови за безбедност, сигурност и перформанси.

Декларирани својства

Најдобри предлози