• Ново
enForten 600 компјутери Прекрасни 3d Круг слонова коска Крем Бела Мешани Големина лак Уметност Faux Имитација Бисер Тркала Поставени за Жени, Девојки

enForten 600 компјутери Прекрасни 3d Круг слонова коска Крем Бела Мешани Големина лак Уметност Faux Имитација

DEN 890.40
Залиха

Износ

Се создаде убава 3 D помине уметност за користење на овие деликатни круг бисери!.Барањето : Место на мала топка на ноктите лепак/акрилик/гел за нокти кревет и нежно место камен.Секој сет има (6) Димензии : 1.5 мм, 2mm,2,5 mm, 3мм, 4mm, 5mm.Место повеќе бисери заедно за да се создаде decadent помине уметност кластери!.Совршен подарок за себе или било DIY помине уметник!.Земете го вашиот маникир во друга димензија со овие убави брегот на слоновата бела 3 D круг помине бисери!Овие прекрасни шарм се најжешките трендови во помине уметност од Токио во Лондон, 3 D embellishments се сите бес во high модни списанија се Создаде елегантен кластери на вашиот маникир ЗАБЕЛЕШКА : се Должи на разликите помеѓу следи ја прикажува вистинската боја може да се разликува малку од сликата.

Декларирани својства

Најдобри предлози