• Ново
44mm (1-3/4) x 150 БОНД каса/Калкулатор Приемот на Хартија - 40 Ролни

44mm (1-3/4) x 150 БОНД каса/Калкулатор Приемот на Хартија - 40 Ролни

DEN 1360.80
Залиха

Износ

Премиум Квалитет "НАПРАВЕНИ ВО САД".Крајот на Ролна Предупредување Шари.За Влијание / Dot-Matrix Принтери. 100% Lint Слободни.Врвен квалитет на хартија испорача свежи, јасни слики.Секоја Хартија во Ролни има крај на предупредувачки сигнал.Се тркалаат Ширина : 44mm.Должина : 150 стапки (46mm).Ние го продаде производот, кои се како што е опишано ние не го скрати се тркалаат да се направи поевтин.Над 5 година сликата живот, Термални Ролни Хартија. 100% Lint Слободни Хартија.Нашиот труд се одвива преку обемни лабораторија за тестирање за да се обезбеди само имаат највисок квалитет на приемот на хартија за вашиот бизнис.Кралската.

Декларирани својства

Најдобри предлози