• Ново
Готвач е Нож се Тркалаат Торба, Восок Платно Нож Прибор за јадење Превозникот, Преносни Готвач Нож Случаи, Нож Торбичка Носители Со 10 Места Плус 1 Патент Џебови Може

Готвач е Нож се Тркалаат Торба, Восок Платно Нож Прибор за јадење Превозникот, Преносни Готвач Нож Случаи,

DEN 571.68
Залиха

Износ

ЛЕСЕН ПРИСТАП ГОТВАЧ НОЖ се ТРКАЛААТ ТОРБА : 11 нож ракавите има 11 кујнски ножеви и други додатоци, како што се paring, резба, керамички, ножици, и други готвач прибор или алатки.Совршен денот на вљубените подароци за тато, кул gadgets, за мажи, жени, на татко, сопруг, столари.БРЗ трајни производи за долготрајна поддршка како што го учат, да расте и да стане главен готвач!.ПАТУВАЊЕ-FRIENDLY ГОТВАЧ НОЖЕВИ ЗАВРШИ СКЛАДИРАЊЕ ТОРБА : Погодно и Функционална Преносливост да го носи вашиот ножеви со леснотија и сигурност при одење на работа, кампување, или barbequing.UNROLLED МЕРЕЊА на &100% РИЗИК КУПИ& ИСПОРАКА : 27.5" широк x 18.8" може да има ножеви до до 18,8" во должина.Ние сме убедени со нашите нож се тркалаат квалитет, ако не сте задоволни со нашата производ во било кое време, се чувствуваат слободни да не контактирате, ќе се добие целосна наплата без прашања праша.

Декларирани својства

Најдобри предлози