• Ново
ZBM-ZBM Стигнале Продолжување Кабелот Ролна - [Надградба] Кабел Ролна Продолжување Води Со Рачка, 30/50M 13A 220V 4 Приклучете Приклучок за Продолжување на Ролна Со Топлинска

ZBM-ZBM Стигнале Продолжување Кабелот Ролна - [Надградба] Кабел Ролна Продолжување Води Со Рачка, 30/50M 13A

DEN 10102.56
Залиха

Износ

5mm2/50 M★ Големина : 305*440mm★ боја : сина★ Оценет напон : 220 V★ Номинална струја : 10 A★ Функција : Прегревање заштита★ Дупка конфигурација : 4 10 A пет дупки★ Целосно релаксирање моќ : 2600 - 4400 W★ Целосна серпентина моќност : 900 - 1500w★ Тип : кабел за ликвидација★ Тежина (нето тежина) : 10 Kg★ пакетот вклучува : 1x30/50m кабел ролна★ Предмет : погодни за работа, дома, во градината или во канцеларија : а 30/50 м кабел, отворен ролна проширување е совршен кога ќе треба долго проширување при работа во канцеларија или во градината.5mm2, со удобен ротација, јас управувате, практични метал серпентина.Со зголемување на нуркачи. ★ ROBUSTILY ИЗГРАДЕН СО ЛОКАЛИЗИРАНА ON И OFF ПРЕКИНУВАЧ : Ајде ти контрола на моќта, каде што ќе се работи, корисно кога ќе се косење на трева и главното напојување е затворен простор. ★ добредојдовте на нашата продавница★ Име на Производ : стигнале продолжување кабелот ролна★ Материјал : ABS пластика рамка, челични цевки заграда, чист бакар жица★ Целосна должина : 30 M,50 M★ Жици спецификации : 2*1.

Декларирани својства

Најдобри предлози