• Ново
VODMXYGG Зима Жените Божиќ Печати Маскирани Долг Ракав Лабава Топ Sweatshirt Windproof Секојдневен Топло Лесни Outwear

VODMXYGG Зима Жените Божиќ Печати Маскирани Долг Ракав Лабава Топ Sweatshirt Windproof Секојдневен Топло Лесни

DEN 423.60
Залиха

Износ

Се меша.Се повлече На затворање. ⊙—☉Се грижи нашата големина е Азија големина, ние ви препорачуваме да се купи поголема големина, Азија големина обично е помала од НАС големина, ако вие нормално ја носат големина M, изберете големина L е повеќе погодна.Ве молиме видете ја големината на табелата за специфични детали. ❤Прилики : На женска грб е совршен за ноќта на Вештерките карневал, плажа, патување, забава, streetwear, одмор, секојдневниот живот, кои датираат, крајбрежје, одмор, на отворено, на работа, на училиште, клуб, секојдневен, дневна облека, ноќта, шопинг. ❤Мода Колокација : Пар со вашите омилени чизми или високи потпетици, сандали, станови, флип-flips, и сандали, уживајте во вашите среќни лица дена!стилски и моден дизајн се направи повеќе привлечна!Различни стилови outwear за вашиот избор. ❤Рака или со машина за миење со ладна вода на нежни циклус.голф работа розова секси кратки мал спорт грашок, големи и високи гроздобер девојки 14-16 windbreaker со качулка packable пешачење летен фустан руно тенка 3/4 џебови кимоно cardigans солидна боја памук чиста исклучување фустани капчиња жолта. ✦Објект специфики : ✦ Пол : Женска Должина : редовни Стил : Случајни,мода,Секси Повод : секојдневниот, патување, дома, одмор, одмор и така натаму.Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.

Декларирани својства

Најдобри предлози