• Ново
Ласерски 4850 Кочница Цевка Распрснување Алатка За Полнење

Ласерски 4850 Кочница Цевка Распрснување Алатка За Полнење

DEN 11894.64
Залиха

Износ

Дизајниран за лесна употреба и спакувани во метал за чување.Произведува високо квалитетни цевка ракети на возилото.Создава SAE и DIN еднокреветни и двокреветни ракети (3/16" и 1/4" цевка).Заврши со reamer за deburring.Потрошен материјал достапни : 6mm Умре - Дел Не 2182, Удари : 3/16" - Дел Не 3042, 3/16"- Дел Не 3046, 1/4" Удар - Дел Не 3047, 1/4" - Дел Не 3080. Опис на производот Хидраулични Сопирачки Распрснување алатка за употреба insitu на возилото и погоден за производство на SAE (3/16"& 1/4") и ДИН 45 степен (3/16" & 1/4") ракети.Способен да работи на челик кочница цевки.Заврши со reamer за deburring.Спакувани во еден метал случај за складирање На Британските алатка компанија со седиште во Warwickshire, Велика Британија.Ласерски Алатки се базира на години на работно искуство на воведување на квалитет на производи за кои нудиме вистинска вредност за пари.Сите наши производи се одговорно извори и од доверливи етички партнери од целиот свет ПЛУС (уникатно како автомобилска алатка бренд) нашата сопствена производна база во велика БРИТАНИЈА.Комбинирање на нашите Британски производство, нашите години искуство и огромно искуство во автомобилската сектор ни помага да се постигне нашата цел на донесување на висок квалитет алатка за решенија прв на пазарот и да се биде Број 1 избор за многу професионални механика.Сет Содржи : Доставени во метал складирање калај Инструкции се вклучени 1 x Де-брус Алатка 1 x Хидраулични Ram меморија 1 x Алатка Тело 1 x Ram меморија Планината 1 x справи со 1 x Лост 2 x Умира 5 x Удари.

Декларирани својства

Најдобри предлози